Homolka György Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Otp Bank Nyrt. - Budapest - Nádor U., Budapest
17 évvel ezelőtt
Jó lenne,ha egy vezető bankban olyanok dolgoznának,akik értenek is hozzá,én vásároltam 330 darab OTP részvényt és két hét múlva kiderült csak 100 van a tulajdonomban,bárhova rohantam panaszoltam az előadónő azt válaszolta az én hibám,mert nem adtam a többire megbizást,kérdem én mikor két hét múlva amikor megtudtam??Hogy lehet ilyet leirni egyáltalán,ki az a dilettáns aki a nevét is adja ehhez a törvénytelenséghez??
Meddig csapják még be az embereket,kicsalva pénzüket nagy veszteségeket okozva?
iksz.ESZ-21-297647/319641/2009
Vélemény a következő cégről: Otp Bank Nyrt. - Budapest - Nádor U., Budapest
17 évvel ezelőtt
hol tudom elolvasni a többi véleményt?