HTS Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Szent Imre Herceg Rendezvényház, Nagykáta
16 évvel ezelőtt
Egy céges rendezvényen vettem részt,azt tudom elmondani hogy elég fura a környék :D,de miután odataláltunk,egy nagyon szép udvar,nagy parkolóval és igényes belső környezet fogadott,a kiszolgálás gyors és jó volt az étel pedig komolyan mondom árához képest a párját ritkítja! Bátran ajánlom minden rendezvény lebonyolítására,egyetlen negatívumként annyit hogy azt a kedves fiatalembert akit zenész címén ajánlanak...hát vigyetek saját zenészt,és technikát ha színvonalas szórakozásra vágytok :)