Husy Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Pizza 6 pizzasütöde, Szolnok
14 évvel ezelőtt
Nem tartom mégcsak elfogadhatónak sem azt,amit ez a cég pizzának akar nevezni.A tészta iszonyat rossz,a feltét kevés....Sajnálom,hogy egyáltalán eszembe jutott innen rendelni....