Ibolya Bablina Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: CATS és DOGS Állateledel, Horgász, Gazdabolt, Dorog
2 évvel ezelőtt
Nagyon szeretek ide járni, sok nagyon jó árú van, kedves a kiszolgálás. Köszönöm.
Vélemény a következő cégről: Budai-Pilisi Regionális Autóbontó, Pilisvörösvár
4 évvel ezelőtt
Bármikor mentem mindég megkaptam a kért alkatrészt. A személyzet kedves és odafigyel mindenkire.Régóta járok ide. Nagyon jó hely. Köszönöm.