Icus Nagy Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: KISÚJSZÁLLÁSI POLGÁRMESTERI HIVATAL, Kisújszállás
9 évvel ezelőtt
Ma 3 hónapja hogy a párom parkolási engedély iránti kérelmet adott be! Kb.10-12 db zárójelentést, mely háziorvossal igazoltatva, hogy hiteles másolat!!!! Egy hónappal ezelőtt érdeklődtem, hogy van-e már valami előrejutás, és a válasz, ILYEN NÉVEN NINCS ÜGYFÉL a nyilvántartásba!!! Kérdem én, hogyan tűnhet el annyi zárójelentés, és a kitöltött, aláírt igénylőlap???????? Napra pontosan tudom hogy mikor lett beadva, a hívószámmal be lehet azonosítani hogy azon a napon ki is foglalkozott a kormányablaknál az ügyfelekkel!!! Utána fogok járni, már csak azért is mert itt felelőtlenség, figyelmetlenség van, nem is kicsi!!!!!!! Felelőst kell találni!!!
Icus Nagy