Ildikó Lajos Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: PÁTRIA PAPÍR-IRÓSZER-NYOMTATVÁNY SZAKÜZLET, Budapest
11 február 2025
Minősithetetlenül viselkedett a mai napon a 2 bent lévő "Hölgy" !!
Igaz, hogy nem vásároltam :( 2db Packetta csomagot szerettem volna feladni, az egyiket nem kód, hanem csomagszám alapján.
Tiszta szívemből remélem, hogy az értékelés eljut a vezetőségig vagy kapok valami elérhetőséget, ahol panaszt tehetek. Botrányos volt, ami műveltek.
Bementem, köszöntem, sorra kerültem, kiraktam 2 csomagot /reményeim szerint van kamera és visszanézhető/ bár a mérhetetlen nemtörődömséget
a takarító hölgy agresszivitását, ha hangot nem is rögzít, de a gesztusok átadják/ nem is tudom, hogy szomorúnak vagy elkeserítőnek tituláljam, Sajnos nem volt időm a vásárlók könyvét elkérni mert szaladtam tovább. A pénztárban álló hölgy részére szeretném kérni, hogy egy frissítő oktatást biztosítsanak, /elnézést kérek, de a szolgáltatásnál is úgy van, hogy a tudatlanság nem mentesít/ hogy a csomagot a csomagszám alapján és nem csak a kód alapján lehet felvenni. El akartak hajtani, hogy menjek oda, ahol felveszik csomagszám alapján "szó szerinti idézet: mi ezen semmit nem keresünk oda kell vinni, ahol felveszek minek jött ide" mondani mertem, hogy talán mert erre volt dolgom és kint van a felirat, hogy átvevő hely.....
A pénztárban álló hölgy beütötte a feladó kód helyére a csomagszámot, majd gunyorosan közölte, hogy érvénytelen, hmmm micsoda meglepetés:( de mivel nem szerettem volna tovább vinni a csomagjaim és kellően kitartó vagyok a pénztárban lévő hölgy kikereste a lehetőségek között a feladás csomagszám alapján!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SIKER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy elnézést el nem hagyta volna egyik igen "kedves és segítőkész " ottlévő alkalmazott száját. Remélem eljut az illetékesekig is és változtatnak, hogy mást ne dobhassanak ki az üzletből, ha nem elég rámenős. Ígérem legközelebb szánok 5 percet a vendégkönyv elkérésére.
Lajos Ildikó