ildikó ortmann rudolfné Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Harasztosi László parafenomén, Budapest
14 évvel ezelőtt
Ebben az emberben hinni kell ,mert érdemes,ma kétszer küldött energiát és olyan jól érzem magam kétszer annyit dolgoztam ,mint szoktam és nem fáradtam el ő egy csoda tevő jóság.Ajánlom a betegeknek.