Ildikó Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dr. Szilágyi Annamária és Társa Bt., Békéscsaba
6 évvel ezelőtt
Több hét várakozás után (online foglalt időpont) után vizsgálat nélkül elküldött csak mert az albérletbe nem tudtam bejelentkezni (lakcímkártya szerint). Az a stílus amit előadott, hmm. 👎