Ilona Rideg Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Kunszentmártoni Sajtüzem, Kunszentmárton
21 június 2026
Tisztelt Vezetőség!
Nagyon meg vagyok elégedve az önök
termékeivel! Mind minőségben, mind ár-érték arányban! Az is nagyon pozitív hogy a kedvező árak mellé, mindig vannak jó akciók is! Ami számomra kedvezőtlen hogy mostanában nem találom a vegán tejkeszitmenyeket! Pedig nagyon jó lenne ha újra megvasarolhatok lennének!
Nagyon sok ember számára fontos lenne akik ilyen-olyan okokból ezeket a termékeket fogyaszthatjak!
Remélem csak átmenetileg nem elérhetőek!
Előre is köszönöm válaszukat!
Üdvözlettel! R. Ilona Szentesrol!