Imre Nagy Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Starkl Kert Kft., Szombathely
2 évvel ezelőtt
Botrányos minőség, igazi lehúzás!
Szegény növények nem tudom, mit szendvedhettek, mire eljutottak hozzám. Az a csoda, hogy élnek.
Felháborító, hogy még létezhet ilyen "kertészet", ahol sz*rt árulnak, nem kevés pénzért. Jó tanulópénz volt számomra, de az egészségem fontosabb, minthogy tovább mérgelődjek rajtuk és eljussak a fogyasztóvédelemhez és több energiát és időt feccoljak beléjük.
Remélem gyógyszerre vagy temetésre költik a pénzemet!
Starkl Kert Kft. Cég
Üdvözlöm! Sajnálattal olvasom levelét. Jelezte felénk a reklamációját? Amennyiben nem várom jelentkezését a [email protected] e-mail címre. Elnézését kérjük.