Irén Krizsikné Pamuk Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Kiskunlacházi Kínai Diszkont, Kiskunlacháza
4 évvel ezelőtt
Nagy választék, kedves ,udvarias kiszolgálás.A nagy választék miatt hosszabb időre kell számítani, amit eltölt az ember a boltban:))
Vélemény a következő cégről: Lacházi Vendéglő, Kiskunlacháza
5 évvel ezelőtt
Nem olyan régen áttértünk a kiszállításos menüjük megrendelésére. Finom, változatos, na jó a sült krumplit azt én se, más se nem ajánlotta, mert ..hát a kutya ette meg.(Olyan háromnapos száraz állagú)De általában finom minden. Egyetlen bajom van és szerintem másoknak is, ételallergiás vagyok, a szokásos, sűrűn előforduló tejcukor érzékenység, és fogalmam sincs, hogy pl a gombaleves, vagy bármi más tartalmaz e náluk tejféléket. Rengeteg -sajna -az országban a tejcukorérzékeny és nem akarok a kötelező előírásokra hivatkozni, ami előírná, hogy az allergéneket jelöljék az étlapon, de biztosan többen ,szabadabban rendelnének, ha tudjuk előre, mit nem szabad kérni.