.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

István Huszka Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: FÁMA Futárszolgálat, Vecsés

3 évvel ezelőtt

Legalpáribb futárja van aki valaha itt járt. Kiabáló, üvöltő flegma ember, aki egy lakótelepen üvöltött azért, mert nem vettem fel a telefont. A futár megoldása, "ha nem tetszik fel lehet pakolni". A futár két nappal ezelőtt is ugyan ezen stílust képviselte. A lakcím előtt családtagom várta a futárt és átvette a csomagot még becssengetnie sem kellett, de ennek ellenére is ezen stílust képviselte, mert ő úgy beszél ahogy akar elmondása szerint. Futárok hetente többször szállítanak ki, de ehhez hasonló sem történt még. Legalja!!!!!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése