.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

István Markó Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: NATURVET Állatorvosi Rendelő és Állatpatika, Budapest

3 évvel ezelőtt

20 éve Yaro az állatorvosunk, Vackor és Milla beagle kutyás tapasztalataim alapján szívből ajánlom az aggódó gazdiknak a felkészült, vagány, minden kis és nagy betegséget is remekül kezelő Doktort .. A rendelés alatt kedves, megértő és figyelmes , a kutyáim egyáltalán nem tartanak tőle.. / pedig a kötelező oltások miatt min. félévente találkozunk../ Minden kutyát és gazdit névről ismer , nevén szólít ..egyszerűen jó vele a rendelőben találkozni, beszélgetni.. Én nagyon bízom benne, hogy a következő 20 évben is Ő fogja a kutyáimat kezelni, ellátni .. További sikereket kívánok : Markó István
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése