István Markó Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: NATURVET Állatorvosi Rendelő és Állatpatika, Budapest
3 évvel ezelőtt
20 éve Yaro az állatorvosunk, Vackor és Milla beagle kutyás tapasztalataim alapján szívből ajánlom az aggódó gazdiknak a felkészült, vagány, minden kis és nagy betegséget is remekül kezelő Doktort ..
A rendelés alatt kedves, megértő és figyelmes , a kutyáim egyáltalán nem tartanak tőle.. / pedig a kötelező oltások miatt min. félévente találkozunk../ Minden kutyát és gazdit névről ismer , nevén szólít ..egyszerűen jó vele a rendelőben találkozni, beszélgetni.. Én nagyon bízom benne, hogy a következő 20 évben is Ő fogja a kutyáimat kezelni, ellátni .. További sikereket kívánok : Markó István