István Nagy-Ferenc Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: FOXPOST, Kiskunfélegyháza
17 június 2026
Aki már egy ideje nem járt ennél az automatánál, azt kellemetlen meglepetés érheti, mint engem is. Fehérre matricázott automata nem rendelkezik kártyaolvasóval sem érintőkijelzővel. Csak egy pinpad és alig látható egysoros lcd sáv látható ha nem süt éppen a nap bele. Így ha utánvéttel szeretnél bármit is feladni felejtős, el kell menni a Spár melletti automatához az még a régi! Ez persze egy nem mozgássérült illletőnek nem olyan hatalmas probléma, mint nekem aki csak mankókkal tud közlekedni.