.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450

Jóni József Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Recover Kft., Budapest

14 évvel ezelőtt

Nagy csalódás volt számomra az akai szerviz,bár maga a sufni jelege,rendetlensége,figyelmeztető hatást keltett bennem,de gondoltam...hátha!Az akai deckem-ben lejátszó fejet cseréltettem,de valami gagyi filléres fejet raktak bele,még rosszabbul szól mint az agyonkopott eredetivel szólt.Ezzel egy időben az akai erősítőmet is be vizsgáltattam,mert egy kicsit búgott de viszont szépen szólt.Azt mondták hogy végfokot kel benne cserélni.Most nem zug,de viszont úgy szól mint egy rossz táskarádió.Mivel ellőtte bele néztem a belsejébe,most újra bele néztem és nagy döbbenetemre egy ütött-kopott az eredetinél egy sokkal rosszabb kinézettű ic végfokot találtan benne,még a felirat is le volt kopva róla,ahhoz képest hogy a kérdésemre azt mondták,hogy újat tettek bele.A tanuló pénz 17000 forintomba fájt és persze mivel a készülékek működnek és meg bontottam a garancia matricát,gondolom reklamációnak helye nincs.Tipikus magyar kisipar.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése