Jabil Killer Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Sok probléma van itt, de nem a Jabil egészéről beszélek, csak a RIM Workcell-ről...mivel itt dolgozom már 7 hónapja. Kezdeném az elejével...A fizetésemért általában minden hónapban meg kell küzdenem...utiköltségtérítés/kocsival járok/ túlóra pénz... /jelzem olyan hogy "kötelező túlóra" szerintem nem létezik..../ csoportvezetői pótlék..... /elvileg 3 hónap próbaidő után automatikusan jár..(4.-hónapja vagyok csopvez..pótlék nuku)/
Főnökségről meg inkább nem mondok semmit, mert aki a saját levesébe szarik, arról nem kell tovább beszélni. Nagyon gondolja át mindenki hol akar dolgozni, tudom hogy ez a kicsi pénz is jól jön mindenkinek, nah de ilyen áron?! 7hónapja dolgozom itt, régi dolgozónak számítok a cégnél.....
Nagyon szomorú hogy csoport vezetőként ilyen véleményt irsz a cégedről!pedig nektek aztán a rohangáláson meg a kiabáláson kivül semmi dolgotok semmi baj a jabillal csak tudniuk kéne melyik parasztnak adnak hatalmat.A hatalommal élni kell nem visszaélni.Egy Jabilos.