JAGALI Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Én nagyon szerettem a Jabilban Dolgozni,még akkor is mert akadtak problémák!!Igaz muszáj voltam ott hagyni egészségügyi okok miatt,de bármikor kész lennék hogy vissza menjek!!Ha TUDTOK Ilyen lehetőséget,hogy miként lehet oda vissza jutni Kérlek Titeket hogy Áruljátok el!!Tisztelettel:Eg volt Jabilos dolgozó