.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

jani jan Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

12 évvel ezelőtt

hm én is lehuztam ott 5 évet. sztem egy cs.... banda aki teheti nagyivben kerülje. inkább más munkát nézzen.Jabilt kerülje mindneki. velem sem kiabált senki a darabszám miatt , probálta volna meg, fejbe vertem volna ott a gyár közepén. Munka nem volt nehéz a fizu olyan amilyen, de az hogy volt olyan akinek 1 hétre hosszabbitották a szerződését az nevetséges volt. Mondom cs.... banda az egész!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése