JO Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Baja És Térsége Víz- És Csatornamű Kft., Baja
15 évvel ezelőtt
JÓ LENNE A TÜRRNÉL LEVŐ SZARGYÁRAT ELTAKARÍTANI.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RONTJA A VÁROS JÖVÖKÉPÉT ÉS ,,,BÜDÖS VAN,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÜDÜLŐ VÁROST ÉPÍTŰNK UGYE......NEM A NYAKIG ....BA ÉS A BŰZBE KELLENE BEENGEDNI A ,,,HAJÓKAT ÉS A TURISTÁKAT,,,,,,
HA MÁR NYITJÁK A ,,,,,SOROMPÓT,,,,,,,,,,UGYE.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hblmr
Mikor történik valami ? A környéken a negyven fokos kánikulában sem éjjel sem nappal szellőztetés nem lehet, állandó ez a borzalmas szár szag !! Lehetetlen a környék!!! Ez már örökre így marad? Aki a környéken lakik dögöljön meg ? Jó lenne valami megoldás végre!!!