.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

JO Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Baja És Térsége Víz- És Csatornamű Kft., Baja
JÓ LENNE A TÜRRNÉL LEVŐ SZARGYÁRAT ELTAKARÍTANI.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RONTJA A VÁROS JÖVÖKÉPÉT ÉS ,,,BÜDÖS VAN,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÜDÜLŐ VÁROST ÉPÍTŰNK UGYE......NEM A NYAKIG ....BA ÉS A BŰZBE KELLENE BEENGEDNI A ,,,HAJÓKAT ÉS A TURISTÁKAT,,,,,, HA MÁR NYITJÁK A ,,,,,SOROMPÓT,,,,,,,,,,UGYE.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mikor történik valami ? A környéken a negyven fokos kánikulában sem éjjel sem nappal szellőztetés nem lehet, állandó ez a borzalmas szár szag !! Lehetetlen a környék!!! Ez már örökre így marad? Aki a környéken lakik dögöljön meg ? Jó lenne valami megoldás végre!!!