Jucus Niegreisz Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Vác 1 posta, Vác
14 évvel ezelőtt
Én mióta csak megszületettem Vácott élek, most már elértem azt a kort hogy nyugdíjba mentem. Van egy öreg barátnőm aki Vácott lakik a Klein Károly utcában, az ottani postás aki hordja az öregeknek a nyugdíjat, úgy viszi ki nekik,hogy kijelenti, 3oo forint jár neki érte, ha ketten vannak az öregek férj és feleség akkor 6oo forint amit elvesz. Konkrétan elveszi, mert annyival kevesebb pénzt ad a nyugdíjasoknak, Ez szerintem felháborító és tarthatatlan. Remélem olvassa valaki ezt a bejegyzést a Posta részéről és intézkedik. Mert ha nem akkor én ezt nagyon , nagyon felháborítónak találom, mert szerintem ez az öregek tökéletes kihasználása, mivel attól félnek,hogy ha szólnak akkor később viszi ki a nyugdíjukat, vagy visszaviszi és azt mondja hogy nem volt otthon senki.