.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450

Jucus Niegreisz Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Vác 1 posta, Vác
Én mióta csak megszületettem Vácott élek, most már elértem azt a kort hogy nyugdíjba mentem. Van egy öreg barátnőm aki Vácott lakik a Klein Károly utcában, az ottani postás aki hordja az öregeknek a nyugdíjat, úgy viszi ki nekik,hogy kijelenti, 3oo forint jár neki érte, ha ketten vannak az öregek férj és feleség akkor 6oo forint amit elvesz. Konkrétan elveszi, mert annyival kevesebb pénzt ad a nyugdíjasoknak, Ez szerintem felháborító és tarthatatlan. Remélem olvassa valaki ezt a bejegyzést a Posta részéről és intézkedik. Mert ha nem akkor én ezt nagyon , nagyon felháborítónak találom, mert szerintem ez az öregek tökéletes kihasználása, mivel attól félnek,hogy ha szólnak akkor később viszi ki a nyugdíjukat, vagy visszaviszi és azt mondja hogy nem volt otthon senki.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése