Judit Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Starkl Kert Kft., Szombathely
3 évvel ezelőtt
Április elején rendeltem elég sok növényt tőlük. Többszöri rákérdezés után végre junius elsején megérkezett a rendelésem egy része, a többi már elfogyott. Elvártam volna hogy erről időben értesítsenek, akkor rendeltem volna máshol is időben növényeket. Ma (szombaton) vettem észre, hogy a szerdán leszállított oszlopos cseresznyefám tele van levéltetűvel. Már kibontáskor láttam hogy a levelek nagyrésze nem szép, összezsugorodott, de mivel eddig nem igazán kertészkedtem, gondoltam majd rendbejön. Soha többé nem rendelnék tőlük
Starkl Kert Kft. Cég
Üdvözlöm! Elnézését kérjük a kellemetlenségért. A következő e-mail címre várjuk a reklamáció leadását. [email protected]