Károly Hajduk Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Csabai Üzemeltető és Szolgáltató Kft., Békéscsaba
6 évvel ezelőtt
A cég a társasházunk közös képviseletét látja el. Évek óta kérem őket, hogy amennyiben valami okból tartozásom van a közösség felé, küldjenek értesítést és annak összegéről csekket. Lehetővé téve annak befizetését időben. . . . Évente egyszer küldenek (tesznek közzé) adóslistát, ami már a permanens "nemfizetőket, nem fizetni akarókat" tartalmazza. Ez a gesztus" részükről már megszokott. Mi okból az rejtély. . . . Meg sem próbálnak a közösség pénzéhez jutni. Már ami a kintlévőséget illeti. Viszont a neten oldalakon közlik, azt hogy hol és mennyivel tartoznak nekik. A közgyűlések alkalmával pedig megszégyenítésként alkalmazzák a tényeket. Holott ők a hibásak azért, ami és ahogyan történik. Egyszerűen nem végzik el a munkájukat! Kényszerhelyzetben uszítják egymásra a lakástulajdonosokat. Igazából ok nélkül sokszor. . . . Csak azzal foglalkozunk már, amit és ahogyan ők akarják. A tulajdonosok (akik a cég munkaadói) a véleményükkel együtt háttérbe szorulnak. Tisztelettel: Dr. Hajduk
Károly Hajduk