Kátai Csaba Adatlapja
| Vélemények | 28 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: SPAR partner, Bicske
19 évvel ezelőtt
Szeretem, csak az a baj, hogy nálunk a városban Hatvan, nincsen. Ha Sparba, vagy Intersparba szeretnék menni, akkor Budapestre, vagy Salgótarjánba kell elutaznom. Jó lenne, ha sűrűbben lenne üzletük.
Vélemény a következő cégről: Coca-Cola Beverages Magyarország Kft., DUNAHARASZTI
19 évvel ezelőtt
Egyszerűen imádom a colat. Sok féle üdítőt fogyasztok, de ez az igazi. Lehet hogy néha túlzásba is viszem, de a napi 1 liter alá nem adom. A külseje, az aromája, a kultusza teszi számomra ennyire vonzóvá.
Vélemény a következő cégről: Sodexho Pass Hungária Kft., Budapest
19 évvel ezelőtt
Nagyon szeretem az utalványaikat. A munkahelyen béren kívüli juttatásként hideg Enni Kék utalványt kérek mindig. Szinte minden üzletben beváltható és egy bizonyos mértékig adózni se kell utánna.
Vélemény a következő cégről: Rossmann Drogéria & Parfüméria - Berettyóújfalu, VECSÉS
19 évvel ezelőtt
Szeretem a Rossmannt. Mindig lehet valami jó terméket akciósan venni, csak türelmesen ki kell várni, ha nem olyan sürgős. Legjobban azt szeretem benne, hogy baby ételek terén hatalmas választékkal rendelkezik.
Vélemény a következő cégről: METRO Budaörs, Budaörs
19 évvel ezelőtt
A metróba akkor szoktam menni, amikor valamit nagyon keresek. Mivel itt szinte mindent meg lehet kapni. Egyedül az zavar, hogy többnyire csak göngyölegben lehet vásárolni. Igaz kiskereskedők részére van jobbára árusítás.
Kátai Csaba