.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

Kátai Csaba Adatlapja

Vélemények 28

Vélemények

Vélemény a következő cégről: SPAR partner, Bicske

19 évvel ezelőtt

Szeretem, csak az a baj, hogy nálunk a városban Hatvan, nincsen. Ha Sparba, vagy Intersparba szeretnék menni, akkor Budapestre, vagy Salgótarjánba kell elutaznom. Jó lenne, ha sűrűbben lenne üzletük.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Coca-Cola Beverages Magyarország Kft., DUNAHARASZTI

19 évvel ezelőtt

Egyszerűen imádom a colat. Sok féle üdítőt fogyasztok, de ez az igazi. Lehet hogy néha túlzásba is viszem, de a napi 1 liter alá nem adom. A külseje, az aromája, a kultusza teszi számomra ennyire vonzóvá.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Sodexho Pass Hungária Kft., Budapest

19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem az utalványaikat. A munkahelyen béren kívüli juttatásként hideg Enni Kék utalványt kérek mindig. Szinte minden üzletben beváltható és egy bizonyos mértékig adózni se kell utánna.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Rossmann Drogéria & Parfüméria - Berettyóújfalu, VECSÉS

19 évvel ezelőtt

Szeretem a Rossmannt. Mindig lehet valami jó terméket akciósan venni, csak türelmesen ki kell várni, ha nem olyan sürgős. Legjobban azt szeretem benne, hogy baby ételek terén hatalmas választékkal rendelkezik.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: METRO Budaörs, Budaörs

19 évvel ezelőtt

A metróba akkor szoktam menni, amikor valamit nagyon keresek. Mivel itt szinte mindent meg lehet kapni. Egyedül az zavar, hogy többnyire csak göngyölegben lehet vásárolni. Igaz kiskereskedők részére van jobbára árusítás.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
További vélemények