Kótai Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dr. Póka Árpád, Nyíregyháza
3 évvel ezelőtt
Nagyon goromba nemis értem hogy lehet gyermek fogorvos undorító a hozzá állása a gyermekhez egy durva undorító ember nem ajánlom senkinek egy 5éves kislánnyal felhábítóan viselkedett undorító!!!!!!!