Kökényesi Imréné Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
14 évvel ezelőtt
Ma voltam levelet feladni az Újhartyáni Postán. Beléptem a postára, azt hittem klimatizált, hát nem!
Rosszul lettem a melegtől, pedig eddig nagyon jól bírtam a kánikulát. Kérdeztem az ott dolgozókat, hogy mikor lesz klimatizálva a posta, de szerencsétlenek nem tudtak válaszolni, ők is csak pihegtek az ablak mögött.
Hogyan lehet elérni, hogy a posta legalább egy mobilklímát adjon ide? (Újhartyán, Pest megye!)
Nem én vagyok az első, aki rosszul lett a postán, csak ők nem biztos, hogy írnak véleményt.
A borzalmas körülmények ellenére mindenki nagyon kedves volt.