.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

Kökényesi Imréné Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

14 évvel ezelőtt

Ma voltam levelet feladni az Újhartyáni Postán. Beléptem a postára, azt hittem klimatizált, hát nem! Rosszul lettem a melegtől, pedig eddig nagyon jól bírtam a kánikulát. Kérdeztem az ott dolgozókat, hogy mikor lesz klimatizálva a posta, de szerencsétlenek nem tudtak válaszolni, ők is csak pihegtek az ablak mögött. Hogyan lehet elérni, hogy a posta legalább egy mobilklímát adjon ide? (Újhartyán, Pest megye!) Nem én vagyok az első, aki rosszul lett a postán, csak ők nem biztos, hogy írnak véleményt. A borzalmas körülmények ellenére mindenki nagyon kedves volt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése