Kartsibaldable Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Zátony Pizzéria És Étterem, Győr
16 évvel ezelőtt
nagyon jót buliztam itt. végre egy ingyenes belépős normális hely normális zenével. a stílust nem vágom, de igen jót pörögtem rá vagy 4 órát. egy dolog, ami nagyon negatív a helyjel kapcsolatban, hogy a vécékben el van zárva minden vízcsap, és 2 dl -es ásványvíz 350 ft-ba kerül, elittam több mint 1000 ft-ot csak vízből. :(