Katalin Karácsony Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: FÁMA Futárszolgálat, Vecsés
24 június 2026
A csomagom egy hete a depoban. Egy e-mail érkezett, amiben mellébeszélt az ügyintéző, majd megint nem történik semmi. Ha tehetném, minuszra értékelném.
KEDVES KATALIN! PONT ÍGY VAGYOK VELE ÉN IS. HOLNAP LESZ EGY HETE HOGY A DEPÓJUKBA ÉRKEZETT. TELEFONT NEM VESZIK FEL, VAGY CSAK A ZENÉT HALLGATJUK. A GYORS E-MAIL VÁLASZRA MEG VÁRHATUNK. RETTENETES!!! AZ ÉRTÉKELÉSSEL ÉN IS ÍGY VAGYOK!