Katalin Tóth Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dr. Nagy Zsuzsa Bőrgyógyász, Budaörs
2 évvel ezelőtt
Arcomon jelentkező hetek alatt sem gyógyuló sebbel kerestem meg a doktornőt. Profi és kedves ellátást kaptam. Panaszaim megszűntek az előírt kezelés hatására. (Az egészségpénztárnak benyújtható számlát sem nekem kellett kérni, magától ajánlotta fel és nyomtatta ki pillanatok alatt a doktornő.)