.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

Kengyel Petra Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: PIZZA KING, Budapest

11 évvel ezelőtt

Rendeltem egy Margareta pizzat extra feltettel: ananasz,gomba,gyroshus. A gyroshus helyett vmi daralvany volt rajta.Gomba nem is volt sehol,ananasz meg ket darab az egesz pizzan. Ehetetlen,minosegileg egyenesen szar. A futar pedig paraszt! Foghegyrol odavagott egy csat,odalokte nekem pizzat,aztan elment!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése