Kengyel Petra Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: PIZZA KING, Budapest
11 évvel ezelőtt
Rendeltem egy Margareta pizzat extra feltettel: ananasz,gomba,gyroshus. A gyroshus helyett vmi daralvany volt rajta.Gomba nem is volt sehol,ananasz meg ket darab az egesz pizzan. Ehetetlen,minosegileg egyenesen szar. A futar pedig paraszt! Foghegyrol odavagott egy csat,odalokte nekem pizzat,aztan elment!
Kengyel Petra