KEREK TIBOR Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Ózdi Almási Balogh Pál Kórház, Ózd
2 évvel ezelőtt
Vélemény az Almási Balogh Pál Kórház szolgáltatásairól! Sajnos,gyógyíthatatlan betegségéből adódóan,a feleségem gyakori"vendége",a kórház Reumatológiai osztályának.És ez korábban, fővárosi lakosként,az ottani szakellátást biztosító,kórházakban valósult meg.Szorongva költöztünk,az önök kórházának,ellátási körzetébe.És kellemesen csalódtunk! Dr.Rácz Éva, a csodálatos ember, és orvos,és a szakmailag felkészült,mosolygós tündéri munkatársai,még minket is megleptek.Én a kórház más területein, hasonlókat tapasztaltam.Persze érződnek,az egész országot érintő,nehézségek,de önök olyan magas,hozzáadott emberi értékkel dolgoznak,hogy elviselhetővé tesznek,önöktől független problémákat. Hálás szívvel köszönjük a munkájukat,úgy tűnik a csodáért ide kell költözni. Tisztelettel:Kerek Tibor Hangony. Széchenyi út 12.