.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

KEREK TIBOR Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Ózdi Almási Balogh Pál Kórház, Ózd

2 évvel ezelőtt

Vélemény az Almási Balogh Pál Kórház szolgáltatásairól! Sajnos,gyógyíthatatlan betegségéből adódóan,a feleségem gyakori"vendége",a kórház Reumatológiai osztályának.És ez korábban, fővárosi lakosként,az ottani szakellátást biztosító,kórházakban valósult meg.Szorongva költöztünk,az önök kórházának,ellátási körzetébe.És kellemesen csalódtunk! Dr.Rácz Éva, a csodálatos ember, és orvos,és a szakmailag felkészült,mosolygós tündéri munkatársai,még minket is megleptek.Én a kórház más területein, hasonlókat tapasztaltam.Persze érződnek,az egész országot érintő,nehézségek,de önök olyan magas,hozzáadott emberi értékkel dolgoznak,hogy elviselhetővé tesznek,önöktől független problémákat. Hálás szívvel köszönjük a munkájukat,úgy tűnik a csodáért ide kell költözni. Tisztelettel:Kerek Tibor Hangony. Széchenyi út 12.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése