Ketyyyyy Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Én is hallottam mi folyik a jabilba de azt is ,hogy a munkával nincs baj csak a klimával.Most szeretnék én is jelentkezni mert sajnos nincs más munka lehetőség pedig probálkozok.segitsetek ha tudtok hogy mikor lessz toborzás a tiszaújvárosi jabilba.fontos lenne.köszönöm. KATA