.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450

Királylány31 Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: McDonald's - 9. kerület, Gyáli út 46-48., Budapest

17 évvel ezelőtt

Én is egy mekiben dolgozom, és két pici gyerekem van. Amikor 5 évvel ezelőtt odahívtak dolgozni az akkori étteremvezető megígérte, hogy a 3műszakos műszakrendet csak a szerződésbe írják, ne foglalkozzak vele. Odamentem és imádtam ott dolgozni. Azóta vezető váltások voltak és aki most az étteremvezető közölte, hogy éjszakáznom és délutánoznom is kell. Ahogy észrevettem a munkatörvénykönyvet nem ismeri, ugyanis egyedülálló vagyok, valamit a kisebbik gyerekem még nincs 4 éves. És ez a cég jelentette ki magáról, hogy családcentrikus és társai. Az embereket semmibe veszik, állandóan sikálni kell, ha tiszta az étterem akkor is, és mindeközben csak avval foglalkoznak, hogy minnél jobban megalázzanak!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése