Királylány31 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: McDonald's - 9. kerület, Gyáli út 46-48., Budapest
17 évvel ezelőtt
Én is egy mekiben dolgozom, és két pici gyerekem van. Amikor 5 évvel ezelőtt odahívtak dolgozni az akkori étteremvezető megígérte, hogy a 3műszakos műszakrendet csak a szerződésbe írják, ne foglalkozzak vele. Odamentem és imádtam ott dolgozni. Azóta vezető váltások voltak és aki most az étteremvezető közölte, hogy éjszakáznom és délutánoznom is kell. Ahogy észrevettem a munkatörvénykönyvet nem ismeri, ugyanis egyedülálló vagyok, valamit a kisebbik gyerekem még nincs 4 éves. És ez a cég jelentette ki magáról, hogy családcentrikus és társai. Az embereket semmibe veszik, állandóan sikálni kell, ha tiszta az étterem akkor is, és mindeközben csak avval foglalkoznak, hogy minnél jobban megalázzanak!!!!