.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

Kis Judit Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Dr. Nagy Zsuzsa Bőrgyógyász, Budaörs

11 évvel ezelőtt

Én sem tanácsolom, hogy bárki felkeresse őt! Első alkalommal az interneten keresgélve találtam rá a Budaörsön rendelő doktornőre. Kisfiam talpán 3 tyúkszem alakult ki, amit úgy gondoltam egy szakember gyorsabban és hatékonyabban meg tud szüntetni. Eközben idősebb szüleim is jelezték, hogy hasonló okok miatt nekik is bőrgyógyász segítségére lenne szükségük. Időpontot kértem hát, és elment együtt a család. Kisfiamnak lefagyasztotta a tyúkszemeket (amit hősiesen tűrt), édesanyámnak egy tyúkszemet kivájt és apukámnak elmondta a lehetőségeket szemölcsei eltávolítására (kb. 10 mondat). Ezért a kb fél óráig tartó látogatásért, családi kedvezménnyel, természetesen számla nélkül 20000 Ft-ot kért el. Ez talán nem lett volna baj, hiszen pár hét múlva újra jelentkeztem nála. KIsfiam arcán pattanás-szerű képződmények jelentek meg illetve a tyúkszemei is fájtak még. Bár említi, hogy gyermekbőrgyógyászattal is foglalkozik, az empátia , kedvesség legcsekélyebb jelét sem mutatva próbálta kisfiam arcán lévő "pattanást" megnyitni. Természetesen 7 éves gyermekem, akinek eddig semmilyen félelme nem volt orvosoktól, ellenállt. Kérte először mutassa meg mit fog vele csinálni. Elmondta nem csak a gyerek félnek az orvosoktól, hanem az orvosok is félnek a gyerekektől mert így viselkednek. kb. 10 perc után közölte, ne húzzuk egymás idejét, altatásban lehet egy ilyen gyereknél ezt elvégezni. Ezek után megkérdeztem mennyivel tartozok, közölte 5000 Ft. fájdalomdíjat adjak neki! Az nem fér a fejembe, miért vállal gyerekeket miért írja honlapján gyermekbőrgyógyászat? Talán sok negatív tapasztalattól megkímélné a gyerekeket ha felvállalná, hogy nem ért az orvoslásukhoz! Továbbá azt nem értem még a sok negatív vélemény dacára amit azóta másoktól hallok róla, hogyan rendelhet még mindig Budaörsön?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése