Kispálnè Hirsch Renáta Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Szuper Elszo 57 Kft., Szeged
4 évvel ezelőtt
Megfogalmazódott bennem,hogy ez egyáltalán egy kereskedelmi egysèg-e....Eltört a porszívóhoz való fej(ami Samsung),hát gondoltam itt majd segítenek!?Ki van függesztve a tábla,miszerint maszk használata kötelező,bemegyek ès a 3 " dolgozóból" egy férfin van,egy lehúzott egy pedig semmit sem viselt.Akin nem volt maszk azt ott az üzletben hangosan osztották ,hogy milyen szar munkát vègzek.Hat nagy kedvem volt a segítség kèrèshez.Elmondtam ,hogy mit szeretnék ès hogy Nekem jó lenne használt is(mivel az gondoltam hagynak ott règi dolgokat), erre odavágja a pultra,hogy itt van ez.Mondom Neki,hogy nem jó,mert az egyéniben van egy pöcök ami tartja a csőhőz.Erre a nagy kereskedő/vevővlbarat azt mondja:mit válogatok az előbb jó lett volna a használt is!!!!!
24 ève dolgozom kereskedelemben,napi 10 órás munkaidőben hordom a maszkot!!!Felháborítónak tartom,hogy ez egy SZAKÜZLET ezekkel a "dolgozókkal",ahol megalázóan beszélnek velem /társukkal.
Renáta,üzletvezető