Kiss Aladar Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Zak-Tel Gsm-Westend, Budapest
5 évvel ezelőtt
Elviszom az iphone telefonomat kepernyo cserere majd ket honapoal kesobb fomenu gomb cserere akkor azt mondjak nem is ok csereltek ki a kepernyot valami matricara hivatkozva 😂(nem volt mashol cserelve a kepetnyo) majd kovetkezo nap az tunik fel hogy az aksi joval gyorsabban merul mint elotte. Egy valamit megcsinalnak majd jon egy masik hiba hogy ujra vigyem el a telomat oda , jo az uzletpolitikajuk !