Kiss Katalin Zsuzsanna Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Farmer Fészer Női Divatfarmer, Hévíz
14 évvel ezelőtt
A szilvesztert Hévizen töltöttük és sétálás közben rátaláltam a "Lafei-nier" márkaforgalmazó üzletre - és egy kíváló farmert vettem!! Amúgy túl az 5O-en - nem is gondoltam, hogy ilyen fantasztikusan jó fazonú nadrágot találok. Nagyon elégedett vagyok vele, de sajnos messze lakom Hévíztől... De nyáron kizárólag vásárlási célból fogom felkeresni az üzletet!! Nagyon jó a termék és igen kedvesek az ott lévő eladók!!! VÉGRE!!! Itthon is van ilyen élményem!!! Nyáron jövök!!!! (Addig is figyelem az interneten a portékákat...)