Kissmiska Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Aki nem szeret dolgozni az ne is jelenkezzen aJabilban. Én már ötéve ott dolgozom mint összeszerelő nekem jó. Afegyyelem és a potosság nagyon fontos része az ottani munkának