.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

Koller István Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

14 évvel ezelőtt

Békásmegyeri 1-es hivatalban feladtak egy levelet a cimemre ami a fóti 1-es hivalba érkezett.Sajnos pénzt is tetek bele,ami helytelen ugyan, de ettől még nem kellett volna kilopni.Márpedi ez történt.Az igaz,hogy nem kis összeg volt de attól még lehet becsületesnek lenni!A szomorú az,hogy a mai viszonyok között esélyünk sincs,hogy visszakapjuk!Ez azért borzasztó!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése