.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450

Komáromi Ferenc Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Klapka Állategészségügyi Központ, Budakeszi

10 évvel ezelőtt

Így jártam Budakeszin a KLAPKA állatorvosi rendelőben! Ha jót akartok a kedvenceiteknek kerüljétek el! Tapasztalat. 9 évig jártam hozzájuk a kutyámmal. Ez az idő alatt rengeteg pénzt otthagytam a különböző vizsgálatokra, tápokra kiegészítőkre. Amíg egy ember kezelte a kutyánkat addig nem voltak problémák. A klinika "kinőtte" magát és ez azzal járt, hogy már több orvos is dolgozik ott. NEM mindenki egyformán kezeli itt a gazdik kedvenceit. Van ott olyan is, akinek nemhogy kutyát, de még pórázt se adnék a kezébe. 3 hónap alatt nem tudták megállapítani mi a probléma. Vizsgálatok, vitaminok, gyógyszerek, röntgent felvételek kb. 50.e Ft -ért és a kutya még mindig sántított és nem bírt a lábára állni. Többszöri panaszunkra - rá írták a beteg lapra, hogy " a gazdik túl aggódják magukat"!! Az "I" re a pontot az tette be, hogy 3 hónap vizsgálat után a kutya másik lábát nézték mire mi jeleztük és kérdeztük, hogy miért a jó lábát vizsgálgatják?..NO comment ! Ezek után "esetlegesen" feltételezték a térd sérülését és egy másik klinikára akartak elküldeni további vizsgálatokra. Természetesen itt a 9 év alatt kialakult bizalom megbukott. Elvittük a kutyánkat egy másik állatorvoshoz aki-1db vizsgálattal és 1db röntgent felvétellel AZONNAL megtudta állapítani a problémát. TÉRDSZALAG SZAKADÁS és az ezzel járó sérülései voltak kedvencünknek. A hír kissé sokkoló volt, hogy ezt a Klapka klinikán nem tudták megállapítani ennyi idő alatt. Amikor a leletekkel igazolva ezt jeleztük feléjük és vissza szerettük volna kérni a 3 hónap alatt kisarcolt -gyógyszerekre, vizsgálatokra, elkért pénzt akkor hízelgően kedveskedően jelezték az ügy kivizsgálását. A "kivizsgálás" eredménye az lett, hogy közölték velünk a " Mi mindenben megfelelően és szakszerűen jártunk el" című szöveget ?..ami később addig fajult, - "hogy ha nem vagyunk megelégedve az általuk nyújtott szolgáltatásokkal, akkor keressünk a számunkra megfelelő helyet a kutyánk ellátására"-. Ennyit kaptunk 9 év havi időnként heti rendszerességgel oda járó a kutyáját féltő gondoskodó gazdiként. Itt már nem a 9 év alatt kifizetett pénzről van szó (akinek kutyája van, tudja, hogy ez mekkora összeg) hanem az, hogy hagytak egy állatot szenvedni 3 hónapig! Szerencsére azóta kedvencünk túl van, a műtéten szépen lábadozik DE ez nem nekik, hanem egy HOZZÁÉRTŐ PROFI ÁLLATBARÁT orvosnak köszönhető. A profi állatorvosi ellátás fele annyiba került, mint az általuk kiajánlott összeg. Ha bárkinek tudok segíteni egy korrekt állatorvosi címmel-privátban szívesen, megírom. Szerencsére van még olyan hely ahol nem csak a pénz számít-hanem a kedvencünk egészsége.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Szeretném kérdezni hogy ott ahol a kutyat ellattak a masik emberséges helyen, szem problémaval foglalkoznak? Ha igen akkor kérem megadná az elérhetőséget. Köszönöm szépen.