Kovács Andrea Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: ALDI, Székesfehérvár
19 június 2026
Már többször jártam ebben az üzletben, de ma egy fura dolgot tapasztaltam. A fizetésnél a pénztáros hölgy nem tudta értelmezni azt, ahogyan fizetni szerettem volna. 4480 ft volt a végösszeg, Én adtam neki 22 080 ft -ot. ( 20 ezres + 2080 ft aprópénz ) Ő szerinte az pénzváltásnak minősül - megjegyzem- az apró is fizető eszköz, címletenként 50 db-ig !. Így nem vette el tőlem az aprót, amit finoman szólva is inkorrektnek találok.Remélem csak rossz napja volt a Hölgynek. Üdv. Kovács Andrea , Székesfehérvár