Kovács Ervinné Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: N ÉS N KFT. - SVÁB PÉKSÉG, Pilisjászfalu
15 évvel ezelőtt
Már másodszor jeleztem a cég felé, hogy a CBA-ban vásárolt alpesi parasztkenyerük ehetetlen, keletlen, sületlen, betonkocka. Az első alkalommal igéretet kaptam, hogy javitani fognak a minőségen, egy pár nap után újból az igazi lett, de most ismét kb. 5 napja egyszerüen ehetetlen. Mindig várok egy pár napot, hátha jobb lesz, de mostmár kezd betelni a pohár. Pontosan most amikor annyira hangoztatják a "NEMZET" kenyerét, hát mit mondjak /finom akarok lenni/ erre nem lehetnek büszkék. A mai kenyérárak mellett ez nem megengedhető.
Kérem a céget, hogy próbáljanak már valamilyen végső minőséget gyártani minden időben és nem felesleges kiadásokba hajszolni a vevőket, mert ezt vissza nem veszik, de mivel ehetetlen, ki kell dobnom nap mint nap.
A mai gazdasági helyzetben véleményem szerint minden vevőt meg kell tartani a piacon maradás érdekében, de ez igy nem fog müködni, s gondolom nem csak én vagyok igy ezzel.