.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

Kovács Ervinné Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: N ÉS N KFT. - SVÁB PÉKSÉG, Pilisjászfalu

15 évvel ezelőtt

Már másodszor jeleztem a cég felé, hogy a CBA-ban vásárolt alpesi parasztkenyerük ehetetlen, keletlen, sületlen, betonkocka. Az első alkalommal igéretet kaptam, hogy javitani fognak a minőségen, egy pár nap után újból az igazi lett, de most ismét kb. 5 napja egyszerüen ehetetlen. Mindig várok egy pár napot, hátha jobb lesz, de mostmár kezd betelni a pohár. Pontosan most amikor annyira hangoztatják a "NEMZET" kenyerét, hát mit mondjak /finom akarok lenni/ erre nem lehetnek büszkék. A mai kenyérárak mellett ez nem megengedhető. Kérem a céget, hogy próbáljanak már valamilyen végső minőséget gyártani minden időben és nem felesleges kiadásokba hajszolni a vevőket, mert ezt vissza nem veszik, de mivel ehetetlen, ki kell dobnom nap mint nap. A mai gazdasági helyzetben véleményem szerint minden vevőt meg kell tartani a piacon maradás érdekében, de ez igy nem fog müködni, s gondolom nem csak én vagyok igy ezzel.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése