Kovács Kőrösi Gábor Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Koliken Magyar, Cseh És Szlovák Kereskedelmi Kft., Kiskunhalas
15 évvel ezelőtt
Mivel lokál patrióta vagyok, és támogatom a hazai ipart, abból is a hozzám legközelebb esőt, amit talán még a lakóhelyemen is megtalálok, ezért vásároltam Koliken kerékpárokat az egész családomnak és jómagamnak tavaly karácsonyra. Minden tapasztalatom negatív, az bringához használt anyagok gyenge minőségűek, az összeszerelési munka minősége pocsék! Például a világítás összes vezetéke nincs hozzácinezve a lámpákhoz és a dinamóhoz, csupán ujjal rásodorva egy szál.......Stb. ! Az ár valóban valamennyivel olcsóbb volt, mint a konkurens hazai cégeké, de ha egyenes arányosság elvét tekintjük, akkor nem mutat egyensúlyt, mivel sokkal rosszabbak voltak a kerékpárok, mint amennyivel olcsóbbak!