.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Kovács Lajos László Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

15 évvel ezelőtt

Budafok 1 postahivatal. Várok egy levelet egy hónapja! Most derül ki, hogy - ha nem h..nak a polgármesteri hivatalnál - állítólag augusztusban 3 alkalommal kísérelték meg a kézbesítést. (?!) Igaz, hogy a levelet én kértem és várom a mai napig! A Posta jóvoltából úgy néz ki, nem akartam átvenni. Szerintem épp itt volna az ideje rendet rakni a Magar királyi póstánál. Ráadásul a Budafok1 postahivatal vezetője nem elérhető, nincs a munkahelyén, csak egy helyettesítő "kolléga" van. Állítólag a vezető asszonynak kötetlen a munkaideje ezért akkor megy be, amikor neki jól esik. Teheti, hisz Ő az MKpósta Budafok1 hivtal vezetője. Hát nekem ez a véleményem a postáról!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése