Kovács Lajos László Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
15 évvel ezelőtt
Budafok 1 postahivatal. Várok egy levelet egy hónapja! Most derül ki, hogy - ha nem h..nak a polgármesteri hivatalnál - állítólag augusztusban 3 alkalommal kísérelték meg a kézbesítést. (?!) Igaz, hogy a levelet én kértem és várom a mai napig! A Posta jóvoltából úgy néz ki, nem akartam átvenni.
Szerintem épp itt volna az ideje rendet rakni a Magar királyi póstánál. Ráadásul a Budafok1 postahivatal vezetője nem elérhető, nincs a munkahelyén, csak egy helyettesítő "kolléga" van. Állítólag a vezető asszonynak kötetlen a munkaideje ezért akkor megy be, amikor neki jól esik. Teheti, hisz Ő az MKpósta Budafok1 hivtal vezetője.
Hát nekem ez a véleményem a postáról!
Kovács Lajos László