Kovács Zsu Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Gála Cukrászda Kávézó, Tatabánya
17 évvel ezelőtt
Szerintem nem a legjobb cukrászda, voltam ott egyszer és egy darab betont kaptam(száraz volt a süti) Sajnos nekem nincs jó élményem.