.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Kovacs Andras Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Én már kb. 9 hónapja dolgozom a cégnél és nekem tetszik. Logisztikán dolgozom és nekem ne mondja senki hogy összeszerelőként vagy debug rework-ként nagyobb a felelőssége és több a munkája. A felvételizésről meg annyit , hogy a toborzáson mindenkinek elmondják , hogy önköltséges a bejutás de ezt utánna visszafizetik. Az nyavajog csak akinek büdös a munka!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése