Kovacs Andras Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Én már kb. 9 hónapja dolgozom a cégnél és nekem tetszik. Logisztikán dolgozom és nekem ne mondja senki hogy összeszerelőként vagy debug rework-ként nagyobb a felelőssége és több a munkája. A felvételizésről meg annyit , hogy a toborzáson mindenkinek elmondják , hogy önköltséges a bejutás de ezt utánna visszafizetik. Az nyavajog csak akinek büdös a munka!!