králl józsef Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Shelby Autókölcsönző, Tatabánya
16 évvel ezelőtt
Esett az eső és mindenféle felár nélkül értem jöttek. Korrekt. Csak ajánlani tudom!
Vélemény a következő cégről: Aaautókölcsönző, Tatabánya
16 évvel ezelőtt
Többször béreltem már Tőlük autót és mindig 100%-ig meg voltam elégedve. Nyugodtan ajánlom, nem fognak csalódni bennük!
králl józsef