.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

Kriszta68 Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

15 évvel ezelőtt

Ez egy nagyon szemét cég, nem sokáig voltam ott, de úgy éreztem magyam, mint Auschwizban! Alig tudtam megszabadulni - kikörözni - négy óra hosszámba tellett!! A legrosszabb álmaimban jön elő! Nem kaptam meg az 5000 Ft-os utalványt sem, kaptam egy OTP Cafeteria kártyát, nem utaltak rá egy fillért sem, pedig az elbocsátó papíron rajta volt, hogy 5000 Ft-os étkezési utalvány, jól átvertek ezzel is, meg a munkával is, azt mondták, hogy a minőségellenőr könnyű, ülő munka, hát egy nagy szart! 12 órát kell állni, hajtanak, mint a lovakat!!! Aki teheti, messziről kerülje, nem csoda, hogy nincs egy tiszaújvárosi, miskolci dolgozó sem!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hid ell vannak ott sokan T.ujból és Miskolcról is.a kártyára hókőzben nem utalnak.ha már 1 napot dolgoztál jár a melegétkezési 5000ft utalvány ,de ez benne is volt a szerződésedben..Várd ki a 2-át vagy -5-dikét..