Kriszta68 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Ez egy nagyon szemét cég, nem sokáig voltam ott, de úgy éreztem magyam, mint Auschwizban! Alig tudtam megszabadulni - kikörözni - négy óra hosszámba tellett!! A legrosszabb álmaimban jön elő! Nem kaptam meg az 5000 Ft-os utalványt sem, kaptam egy OTP Cafeteria kártyát, nem utaltak rá egy fillért sem, pedig az elbocsátó papíron rajta volt, hogy 5000 Ft-os étkezési utalvány, jól átvertek ezzel is, meg a munkával is, azt mondták, hogy a minőségellenőr könnyű, ülő munka, hát egy nagy szart! 12 órát kell állni, hajtanak, mint a lovakat!!!
Aki teheti, messziről kerülje, nem csoda, hogy nincs egy tiszaújvárosi, miskolci dolgozó sem!!!
Hid ell vannak ott sokan T.ujból és Miskolcról is.a kártyára hókőzben nem utalnak.ha már 1 napot dolgoztál jár a melegétkezési 5000ft utalvány ,de ez benne is volt a szerződésedben..Várd ki a 2-át vagy -5-dikét..