.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Krisztián Kenesei Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: McDonald's - Debrecen, Kishegyesi u. 2., Debrecen

19 május 2025

Három menüt kèrtem elvitelre plusz egy sajtburgert. Mikor otthon szembesültem azzal hogy sehol a plusz sajtburger.Ezt meg lehet tenni? Mindenki nèzze át a rendelèsèt mielőtt eljön mert ezeknek úgy látszik sem nem elèg..Ìgy is lehúzzák az embereket de hogy mèg amit kifizet sem kapja meg ez felháborìt. Nem az a 700 forint bánt hanem hogy ezt megtehetik!?Ez már nem az első, ássátok el magatolat
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése