Krisztián Rácz Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Diadem Gyógyszertár, Gyomaendrőd
5 évvel ezelőtt
Köszönöm Szépen a Diadem Ügyeletes Gyógyszertárnak!!
Fel hivtam őket hogy a kisfiúnak fáj a foga és hogy valami ecsetelő vagy valamit tudna e kiadni.
Erre azt a választ kaptam hogy NEM TUDOM HOGY VAN E......
Aztán jött a lekezelő része mi az hogy egy 9 éves kisgyereknek nincs itthon gyógyszere....stb....
20:55 kor hivtam őket ügye 21:00 ig vannak ügyeletben azt mondta ha beérek akkor menjek hát köszönöm szépen!!
Hogy 2 percel tovább nem tudott volna bent maradni hogy egy kisfiúnak a fájdalmán csillapítson.
De a kép sem állt össze eggyik pillantban nem tudta hogy van e aztán meg menjek ha beérek..
Köszönöm neked hogy a telefonhívásnak míg vége nem lett tudtad tartani azt a flegma beszédedet!
Ennyit erről, elvileg azért vagy bent hogy segits!!
2021.03.05 20:55
Krisztián Rácz