Krisztina Imre Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Vöröskő Apartmanház, Révfülöp
15 évvel ezelőtt
Minden évben visszatérünk párommal. A szobák tiszták, rendezettek, a házigazdák kedvesek és segítőkészek. A környezet csendes, nyugodt és fantasztikus a kilátás az emeleti szobákból :) A strand kb. 10 perc sétával.Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a nyüzsgést hátrahagyva pihenni szeretne.
Krisztina Imre